İPTV, sizlere 7 gün 24 saat, tüm Türkiye kanalları ile beraber, premium spor kanalları, çocuk kanalları, belgesel kanalları, sinema kanalları ve yetişkin kanallarını kesintisiz sunmaktadır. Yayınlarımızı Smart TV’nizden, bilgisayarınızdan, cep telefonlarınızdan ve IPTV cihazlarınızdan istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Dünya’da Tek! Tüm Kontrol Sizde!

Yayın Şifrenizi Değiştirin, Kanal Listenizi Düzenleyin, Cihaz Kurulumlarına Ulaşın, Mobil Cihazlar İçin Programları Yükleyin, Bilgisayardan İzleyin, Programsız Anında WebTV Kullanın, Destek Talebi Gönderin IPTV, altyapısı kullanmaktadır. Dünya’da tek olan bu sistem ile müşteri özgürlüğü esas alınarak kolay kullanım sağlanması benimsenmiştir.

Aktivasyon Tamamla

Gerçek Full HD Yayınlarımız, gerçek Full HD görüntüye sahiptir. Premium spor kanallarımız alternatifli yayınlar ile her çözünürlükte yayın yapmaktadır. 4K, Full HD, HD ve SD olarak premium spor kanallarımızdan yararlanabilirsiniz.

Size Özel Müşteri Paneli

Müşterilerimize daha özgür bir platform yaratmak için, tüm kontrollerin size olduğu müşteri paneliniz paketiniz ile birlikte hediye ediliyor. Müşteri paneliniz ile tüm ayarlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Kanal Düzenleme

Kategorilere ayrılmış kanal listemizi dilediğinizce düzenleyebilirsiniz. Yetişkin kanallarını müşteri panelinizden anlık olarak açıp-kapatabilirsiniz.